circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі стартувало весняне прибирання

15.03.2018, 09:20

text
Поділитися:

У всіх районах обласного центру виконуються роботи з благоустрою. Після зими необхідно прибирати відсів, яким оброблялися в ожеледь дороги і тротуари, привести у порядок зони відпочинку – парки і сквери, вивезти сміття, гілки після обрізки й видалення дерев і багато іншого. В Олександрівському районі комунальники задіяні у вивезенні гілок дерев, повідомляє прес-служба мерії.

Біля будинку №18 по вулиці Глісерна працює спецтехніка – веткоподрібнювачем перероблюються гілки дерев. На даному об’єкті роботи з обрізки та видалення дерев були організовані ОСББ. Тепер районною адміністрацією спільно з мешканцями ведеться прибирання території. Працює спецтехніка КП «Запорожремсервіс», також КП «Водоканал». Прибирання гілок виконується і на інших ділянках вулиці Глісерної.

– Виконується планове комплексне прибирання району. Роботи виходять на завершальну стадію. Залишилося близько 6 адрес, за якими необхідно прибрати гілки дерев. До кінця тижня максимально закінчимо роботи за цим напрямком. Далі має бути прибирання відсіву з доріг і тротуарів, яким посипали територію району у зимовий період, – розповів голова районної адміністрації Запорізької міської сонета по Олександрівському району Валерій Мостовий.

Роботи тривають в усіх районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: