circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі стартує масштабна заміна кіосків

20.02.2017, 12:52

text
Поділитися:

Сьогодні в малому залі міськвиконкому відбулася прес-конференція на тему: «Архетипи тимчасових торгових споруд (кіосків) в Запоріжжі». У прес-конференції взяли участь перший заступник міського голови Сергій Мішок, в.о. директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Павло Назаренко, повідомляє прес-служба мерії.

Перший заступник міського голови Сергій Мішок зазначив, що питання тимчасових торгових споруд сьогодні хвилює багатьох. Це стосується не тільки кількості, але і зовнішнього вигляду кіосків, павільйонів.

– Естетичний вигляд кіосків, це теж дуже важливе питання, наскільки вони впливають на зовнішній вигляд міста. Саме тому департаменту архітектури та містобудування міської ради було доручено опрацювати архетипи кіосків, павільйонів. Сьогодні будуть представлені результати виконаної роботи. Хотілося б почути думку громадськості з цього приводу, – сказав Сергій Мішок.

За словами в.о. директора департаменту архітектури та містобудування міської ради Павла Назаренко, для розробки архетипів кіосків департамент звернувся до кількох архітекторів. При цьому враховувався підготовлений історико-архітектурний опорний план обласного центру.

Були розроблені кілька архетипів кіосків, які планується встановлювати в різних районах міста. Це архетипи для історичних ареалів міста (Соцмісто і Старий Олександрівськ), центральних районів Запоріжжя, що не належать до історичних ареалів, спальних районів, внутрішньо квартальних територій.

– З розробленими архетипами можна ознайомитися на сторінці департаменту в «Фейсбуці». Наприклад, за зовнішнім виглядом кіосків і павільйонів для Соцміста у фахівців немає єдиної думки. Хотілося б почути думку запорожців з цього питання, – заявив Павло Назаренко.

Перший заступник міського голови Сергій Мішок повідомив, що розроблені архетипи, після вивчення думки громадськості, планується винести на затвердження на засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке відбудеться в березні.

– У разі прийняття такого рішення це не означатиме, що підприємці повинні будуть одноразово замінити всі кіоски. Це буде відбуватися поступово. Заміна буде стосуватися нових тимчасових споруд, а також тих, де буде закінчуватися термін дії паспортів прив’язки і буде потрібно затверджувати нові документи. Ми розуміємо, що це гроші підприємців, але необхідно думати і про зовнішній вигляд міста. Ніхто не нав’язує вартість тимчасової споруди, виконавця робіт, – підкреслив Сергій Мішок.

Максимальний термін дії документів на тимчасове спорудження становить п’ять років. Таким чином, за цей термін міська влада планує провести поетапну заміну існуючих кіосків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: