circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі створять інклюзивно-ресурсні центри

28.09.2017, 12:33

text
Поділитися:

У Запоріжжі відкриються інклюзивні-ресурсні центри, по одному в кожному районі міста. Таке рішення ухвалили депутати під час проведення сесії міської ради.

Інклюзивно-ресурсні центри створені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивний-ресурсний центр».

Основна мета їх роботи – забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі в професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання йому психолого-педагогічної допомоги і забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

У Запоріжжі такі комунальні установи будуть розташовуватися за адресами: вул. Дудикіна, 16 (Дніпровський район), вул. О. Матросова, 16 (Вознесенівський район), вул. Світла, 16а (Хортицький район), вул. Запорізька, 13а (Олександрівський район), вул. 40-річчя Перемоги, 27 (Комунарський район), вул. Сеченова, 25 (Заводський район), вул. Чарівна, 145а (Шевченківський район).

Робота інклюзивно-ресурсних центрів буде фінансуватися з міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: