circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі створять Туристичний інформаційний центр

26.10.2017, 11:56

text
Поділитися:

В ході сесії депутати Запорізької міської ради прийняли рішення про створення Туристичного інформаційного центру. Відкриється він на площі Маяковського, за адресою проспект Соборний, буд. 151, повідомляє прес-служба мерії.

На базі центру планується надання якісних послуг для туристів, які приїжджають до Запоріжжя, розповсюдження поліграфії, гідів і карт, допомога у бронюванні готелів, ресторанів, квитків на літак та поїзд. Повна інформаційна підтримка туристів, налагодження контактів з консульствами і посольствами, спільна робота з громадськістю міста та бізнесом у сфері гостинності. Підтримка і допомога в реалізації туристичних продуктів, запропонованих туристичними операторами Запоріжжя, екскурсоводами та екскурсійними бюро.

Бек-офіс туристичного інформаційного центру буде займатися чітким плануванням, управлінням і підрахунком статистичних даних, а також веденням туристичного порталу міста, розробкою нових туристичних продуктів, розробкою гідів, карт та сувенірної продукції згідно з брендінгом міста.

Також на базі Туристичного інформаційного центру буде створений перший міський HUB для проведення семінарів, зустрічей почесних делегацій, круглих столів, тренінгів. Школа гідів, школа гостинності, курси з написання грантів, співпраця в форматі «бізнес-влада-громада», розробка дизайн коду і облаштування громадських просторів – це лише частина того, що буде проходити в першому міському HUB на базі Туристичного інформаційного центру.

– Завдання туристичного центру – це узагальнення турпродукту міста, створення нового туристичного продукту, який буде користуватися попитом. Друге – це промо та маркетинг. Це важливе завдання. Тому що рекламувати туризм в Запоріжжі потрібно в інших містах і областях. Для початку треба робити ставку на внутрішній туризм. Для цього треба налагоджувати контакти з іншими турцентрами і бізнес-партнерами. Третє – це просування наших турпродуктів , як в офлайні, так і в онлайні. Наше завдання – залучити до Запоріжжя туристів. Не екскурсантів, а туристів, які будуть користуватися послугами готелів, ресторанів і т.д. Саме це дасть нам додаткові кошти в бюджет і буде працювати на розвиток міста, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: