circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі триває набір інспекторів та поліцейських Патрульної поліції

20.10.2017, 11:49

text
Поділитися:

Розпочато всеукраїнський набір на службу до лав Патрульної поліції України на посади інспекторів та поліцейських. Днями у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за професією «інспектор патрульної служби». Представники Патрульної поліції в м. Запоріжжя представили 120 актуальних вакансій, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Безробітні ознайомились з умовами конкурсного відбору та вступу до патрульної поліції, обов’язками інспектора та вимогами до кандидатів.

Як повідомили представники Патрульної поліції, конкурс складається з п’яти етапів: подачі заяви, тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки та співбесіди з поліцейською комісією.

Для кандидатів на вакантні посади пропонується заробітна плата від 8000 грн., щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї, гарантована фінансова допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби, можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням.

Конкурс триватиме до 18 грудня 2017 року.

– Це вже третій ярмарок вакансій з підбору претендентів на посади інспекторів патрульної поліції, який проходить в Запорізькому обласному центрі зайнятості. Такі заходи підтверджують свою ефективність, шукачі роботи цікавляться отриманою інформацією, звертаються до представників Патрульної поліції в м. Запоріжжі та приймають участь у конкурсі. Такі ярмарки вакансій вже пройшли у Вільнянському та Новомиколаївському районних центрах зайнятості, на часі ярмарок у м. Оріхів, – розповіла начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Ольга Тараканова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: