circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі триває програма капремонту гуртожитків

13.10.2017, 09:29

text
Поділитися:

Зараз на балансі КП «Наше місто» знаходиться 52 гуртожитки, в яких проживає близько 8500 осіб. Переважна більшість споруд побудовані в 60-70-х роках минулого століття. За кілька десятиліть експлуатації в гуртожитках накопичилося чимало проблем зі станом інженерних мереж, зовнішніх і внутрішніх конструктивних елементів тощо. Тому існує необхідність проведення комплексних ремонтних робіт і всебічної модернізації гуртожитків, повідомляє прес-служба мерії.

Слід зазначити, що в 2017 році КП «Наше місто» організувало капітальні ремонтні роботи в 4-х гуртожитках. Наприклад, зараз йде капремонт гуртожитку по вул. Сталеварів, 19, який побудований в 1958 році. Сьогодні тут ремонтують коридори, санвузли та кухні. Зокрема, планується встановити нову сантехніку, в тому числі душові кабіни, а також газові плити.

Зараз же формується титульний список капітальних ремонтів гуртожитків на 2018 рік. Зокрема, в наступному році планується провести вибірковий капітальний ремонт гуртожитку по вул. Незалежної України, 45, який побудований в 1968 році. Нещодавно (7 липня 2017 року) воно було передано на баланс КП «Наше місто».

Перш за все, тут планується відремонтувати м’яке покриття покрівлі, примикання до вентиляційних каналів, позбутися від тріщин на фасаді будівлі, відновити штукатурний шар стін і стель, а також освітлення під’їздів. Також необхідно виконати ремонт туалетів, встановити душові кабіни, замінити умивальники, іншу сантехніку. Потребують ремонту трубопровід холодного і гарячого водопостачання, центрального опалення та каналізації.

Ці та інші проблемні питання, за словами мешканців гуртожитку, попереднім власником цієї житлової будівлі не вирішувалися роками.

– Міська влада не залишить жителів запорізьких гуртожитків один на один з великою масою роками накопичених і, на жаль, невирішених проблем. Звичайно, хотілося б відразу відремонтувати всі гуртожитки. Однак, ми повинні бути реалістами – ремонтні роботи вимагають залучення значних фінансових ресурсів. Тому ставимо собі за мету щороку капітально відремонтувати не менше 3-5 гуртожитків, – зазначив генеральний директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко під час спілкування з мешканцями гуртожитку по вул. Незалежної України, 45.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: