circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі ухвалять програму збереження малих річок

04.10.2017, 13:20

text
Поділитися:

Запоріжжя відомо в Україні та інших країнах як один з великих міст, розташованих на берегах річки Дніпро. У той же час мало хто знає, що в Запоріжжі протікає і велика кількість малих річок. Сьогодні питання їх збереження стоїть досить гостро.

В силу різних причин вже багато років станом більшості малих річок, що протікають в Запоріжжі, не приділялося практично ніякої уваги. Періодично за кошти екологічного фонду, міського бюджету виконувалося розчищення окремих ділянок таких річок. Однак це була лише крапля в морі, нагадує прес-служба мерії.

В результаті багато які з запорізьких малих річок виявилися на межі зникнення, обміліли, перетворилися на звалища сміття, що викидається недобросовісними городянами. Це при тому, що в багатьох європейських країнах берега таких річок вже давно перетворилися на справжні зони відпочинку для десятків тисяч людей.

– Питанням збереження малих річок необхідно займатися. Ми не можемо допустити їх зникнення. Кожна з таких річок унікальна для Запоріжжя. При цьому не потрібно забувати, що найбільшої шкоди таким річках завдають самі городяни, викидаючи в них будівельне і побутове сміття. Потрібно не тільки очищати річки, але і в подальшому не допускати їх повторного перетворення в звалища, – повідомив Володимир Буряк.

Міський голова доручив управлінню з питань екологічної безпеки міської ради, спільно з районними адміністраціями, провести інвентаризацію малих річок, їх нинішнього стану.

– Це велика робота, але зібраний матеріал повинен стати основою для розробки міської програми збереження малих річок. Береги таких річок повинні перетворитися в зони відпочинку, – впевнений Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що для реалізації зазначеної програми буде потрібно кілька років і значні бюджетні кошти, але це потрібно місту і городянам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: