circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі увічнили пам’ять багаторічного керівника соціальної сфери

16.11.2017, 13:10

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на увічнення пам’яті колишнього керівника соціальної сфери області Захарова Дмитра Єрмолайовича, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

На мітинг з цієї нагоди зібралися працівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та ветерани системи.

До присутніх звернувся в минулому теж керівник соціальної сфери області, який від Захарова Д.Є. прийняв посаду як естафету поколінь, Віктор Панкратов. Він розповів біографію свого попередника – безпосереднього учасника Другої світової війни, якому, як і більшості фронтовиків, були притаманні безкорисливість, шанобливе ставлення до людини, пріоритетність виховної, педагогічної форми у спілкуванні. За період з 1973 по 1991 роки, коли систему очолював Захаров Д.Є., у питаннях соціального захисту населення досягнуто чимало. Серед таких прикладів – введення в експлуатацію Запорізького дитячого будинку-інтернату, сучасного корпусу Бердянського геріатричного пансіонату, будівництво в мережі комунальних установ житлових приміщень, медичних пунктів, харчоблоків, технічних об’єктів та комунікацій; налагоджено пільгове й пенсійне забезпечення громадян тощо. Захаров Д.Є був нагороджений багатьма бойовими та трудовими орденами і медалями.

Віктор Панкратов також високо відзначив діяльність ініціативної групи, яка втілила задум з відкриття меморіальної дошки.

На мітингу також виступила дочка ветерана, яка щиро подякувала ініціаторам та учасникам заходу за увагу до пам’яті батька.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: