circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбудеться другий міжнародний екологічний форум

21.11.2017, 13:16

text
Поділитися:

Запорізький екологічний форум, як і обіцяв міський голова Володимир Буряк, стає щорічним. У Запоріжжі вже стартує підготовка до другого екофоруму, який запланований на 2018 рік. Першим кроком стало створення організаційного комітету, який займеться питаннями підготовки і проведення другого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум – 2018», повідомляє прес-служба мерії.

16 листопада міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження №383р «Про створення організаційного комітету з питань проведення другого спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум – 2018 ».

Цим документом затверджено склад оргкомітету, до якого включено понад тридцять осіб. Серед них представники департаментів, управлінь міської ради, комунальних і промислових підприємств, вищих навчальних закладів, депутати міської ради. Очолив оргкомітет заступник міського голови Валерій Еделєв.

Відзначимо, з 30 травня по 1 червня 2017 року у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-палац», пройшов перший спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2017».

Його організаторами були Запорізька міська рада, Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців з питань природокористування та охорони навколишнього середовища ТПП України, Запорізький обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» .

У роботі першого запорізького екофоруму взяли участь не тільки запоріжці, але і гості з Канади, Франції, а також Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці, Чернівців та інших міст України. Серед запорізьких учасників форуму були найбільші промислові підприємства Запоріжжя.

Однією з найважливіших подій першого Запорізького екологічного форуму став той факт, що 16 запорізьких підприємств приєдналися до Меморандуму між міською владою та промисловими підприємствами про спільні дії в сфері поліпшення навколишнього середовища у місті. Перший варіант меморандуму був підписаний в 2016 році. Тепер до нього приєдналися ще 16 підприємств. Від імені Запорізької міської ради документ підписав міський голова Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: