circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбудеться фестиваль «З вірою в Україну»

17.11.2017, 12:56

text
Поділитися:

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з обласною координаційною радою громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки, а також іншими соціальними партнерами проводиться підготовка до фестивалю української національної творчості патріотичного спрямування «З вірою в Україну». Він проводитиметься вперше за ініціативи громадської організації «Запорізьке обласне об’єднання інвалідів та ветеранів АТО».

Фестиваль задумано як соціальний проект у рамках обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015- 2019 роки.

Акція розрахована на різні вікові та соціальні групи і спрямована на піднесення патріотичної свідомості шляхом залучення широких верств населення до участі в культурно – мистецьких заходах патріотичного спрямування, зокрема, ветеранів війни, учасників АТО, людей з інвалідністю, професійних і аматорських творчих колективів та виконавців.

До номінацій фестивалю включено вокальну, хореографічну творчість, музично-інструментальні та оркестрові композиції, художнє слово.

Організатори ставлять завдання сприяти національно – патріотичному вихованню, в першу чергу, молодого покоління; соціальній адаптації ветеранів війни, учасників АТО, людей з інвалідністю через залучення до участі в культурно – мистецьких заходах; формування у суспільства небайдужого ставлення до ветеранів війни, людей з інвалідністю та їх проблем.

Заключний захід фестивалю відбудеться 25 листопада 2017 року в Палаці культури «Орбіта» (м. Запоріжжя).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: