circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбулася «Книжкова толока»

30.10.2017, 14:04

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся третій масштабний літературний фестиваль «Книжкова толока». У заході взяли участь біля 200 авторів та видавництв з різних куточків України, які протягом трьох днів у виставковому центрі «Козак Палац» проводили виставки, дискусії, презентації видань, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Під час «Книжкової толоки» було визначено 120 кращих книг. У рамках фестивалю серед численних заходів також відбулася презентація роману «Сни неофіта» відомого вітчизняного письменника Павла Вольвача. Павло Вольвач – уродженець Запоріжжя, в рідному місті він розпочав свою творчу діяльність. Багато років він живе та працює в Києві, проте часто приїжджає на свою малу батьківщину.

Роман «Сни неофіта» – третя прозова книга Павла Вольвача. Раніше побачили світ «Кляса» та «Хрещатик-Плаза», а також збірки віршів. За словами автора, його література змальовує дуже важливі метаморфози, які відбувалися в ці роки, і стали причиною визрівання абсолютно нових людей у суспільстві. Новий роман письменника «Сни неофіта» хронологічно перебуває між двома попередніми й оповідає про літературне середовище 90-их. Книжка розповідає про життя поета в Запоріжжі з усіма особливостями того часу й місця, тобто про роботу в автомайстерні й бандитські розбірки, в чітко окресленому ландшафті міста і його вплив на душу поета.

За ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та Запорізької обласної організації Спілки письменників України за вагомий внесок у розвиток вітчизняної літератури Павло Вольвач нагороджений грамотою Запорізької облдержадміністрації.

Під час фестивалю увагу відвідувачів фестивалю також привернула персональна фотовиставка Олексія Толмачова «Мій рідний край». Також зацікавленість запоріжці виявили до ЛомоСтіни довжиною п’ять метрів, яка складається з 928 світлин, зроблених на плівковому апараті в Бутані, Еквадорі, Новій Зеландії, Сенегалі, Самоа та Україні.

Під час фестивалю працювала дитяча зона «Книголісся», де, крім знайомства з дитячою літературою, малюки мали змогу відвідати з аніматорами майстер-класи та вікторини.

За словами організаторів, «Книжкова толока» перетворила Запоріжжя на центр культурних подій у літературному середовищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: