circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбулася церемонія передачі конфіскованого літака

21.11.2017, 11:09

text
Поділитися:

У міжнародному аеропорту «Запоріжжя» заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе та генеральний директор ДП «СЕТАМ» (OpenMarket) Віктор Вишньов безоплатно передали конфіскований літак ЯК-40 Кіровоградській льотній академії. У заході взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як наголосив очільник регіону, це позитивний приклад взаємодії між усіма учасниками процесу.

– Сьогодні ми бачимо в дії нову програму, що дає можливість реалізації конфіскованого майна. Цей літак уже довго стоїть затриманим у Запорізькому аеропорту, але не використовується. Тож було прийнято рішення про його передачу Кіровоградській льотній академії, що готує пілотів для всієї України. Впевнений, що це правильний крок і тренажер стане в нагоді майбутнім українським пілотам, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Зі свого боку, заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе повідомив, що літак для цивільної авіації ЯК-40 був переміщений через митний кордон України з прихованими від митного контролю платежами. За період експлуатації повітряного судна ЯК-40 відмов та несправностей літака та його систем, загрозливих безпеці польотів, не було. Технічне обслуговування за період експлуатації здійснювалося в повному обсязі.

– За три роки система OpenMarket ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України показала себе як сучасний та потрібний сервіс. Більшість процедур ми переводимо в онлайн режим. Усе нерухоме майно, яке неможливо реалізувати, ми передаємо на баланс тому, кому воно дійсно потрібне. З 2014 року ми вже передали близько 30 тисяч одиниць конфіскованого майна. Проте це перший захід, що є настільки масштабним, – повідомив Гія Гецадзе.

Заступник начальника Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету Олександр Чумак запевнив, що цей подарунок буде використаний для підготовки інженерів. Адже він знаходиться в гарному стані. Основні характеристики літака ЯК-40: довжина – 20,4м, розмах крил – 25,0 м, висота – 6,5 м, площа крила – 70,0 кв.м. Максимальна злітна вага -16100 кг, максимальний запас палива – 4430 кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: