circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбувся ІТ-форум

02.10.2017, 13:25

text
Поділитися:

В п’ятницю обласному центрі відбувся масштабний IT-форум. Четвертий рік поспіль у Запоріжжі збираються кращі фахівці IT-сфери, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом, поділитися здобутками. З кожним роком форум стає все більш масштабним. Як зазначив на відкритті заступник міського голови Валерій Еделев, в перший рік захід зібрав близько 800 учасників, в цьому році це вже близько 3 тисяч чоловік.

Стартував форум з проведення круглого столу на тему «Будівництво IT-середовища». В обговоренні актуальних питань взяли участь представники міської та обласної влади, підприємств міста, ВНЗ, провідні фахівці в сфері IT.

– Це четвертий IT-форум. Проводиться він за підтримки міської влади. І така підтримка буде і надалі. Тому як такі заходи потрібні і важливі. В першу чергу для розвитку міста. Для IT-фахівців форум є майданчиком для спілкування, Запоріжжя в свою чергу набуває нових фахівців, які допомагатимуть розвивати місто, робити його краще, сучасніше і комфортніше, – підкреслив перший заступник міського голови Сергій Мішок.

На відкритті форуму Сергій Мішок розповів про кроки, що вживаються міською владою в напрямку розвитку сучасних технологій, які впроваджуються в життя міста. Реалізуються заходи в рамках проекту «Розумне місто». Це впровадження сучасних технологій за напрямом «Безпечне місто». Планується, що вже в цьому році в обласному центрі запрацюють перші двісті камер відеоспостереження для підтримки правопорядку на вулицях, і оперативного реагування на виникаючі небезпечні ситуації.

Сучасні технології успішно впроваджуються в освітній процес. Міською владою для підвищення ефективності навчального процесу в школах закуплені і обладнані 111 спеціалізованих комп’ютерних класів. Ще один крок – впровадження електронних сервісів. Запущені в роботу «Контакт-центр 15-80», сервіси «Громадський бюджет», «Електронні петиції». Незабаром для всіх городян стане доступним електронний сервіс «Прозорий бюджет».

Після урочистого відкриття почали роботу тематичні секції. Захід розбите на 6 потоків: Web Development, Mobile Development, Design & Q / A, Business, Marketing, FREE SPACE. Родзинка форуму – битва Start-UP, на якій було зібрано 10 кращих ідей з усієї України. У виставковій зоні конференції була представлена робототехніка і IoT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: