circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбувся конкурс народних іграшок

07.11.2017, 09:30

text
Поділитися:

У палаці культури «Орбіта» відбулися обласні фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Зіркове сяйво» та конкурс-виставка «Народна іграшка», які традиційно проводять Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До участі у конкурсі-фестивалі долучилися переможці обласного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» – учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти віком від шести до 21 року. Свої таланти на сцені продемонстрували понад 700 учасників. Вокалісти представили твори української класики, народні пісні та сучасну музику відповідно до стильових і жанрових особливостей колективів та солістів.

Найбільш активними учасниками фестивалю-конкурсу стали Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, Палац дитячої та юнацької творчості, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат «Дивосвіт», Центр естетичного виховання Хортицького району, Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум», Палац дитячої та юнацької творчості м. Мелітополя, Центр дитячої та юнацької творчості» м. Енергодара, Гуляйпільський колегіум «Лідер», Чернігівська загальноосвітня школа, Гуляйпільська загальноосвітня школа № 1, комплекс «Спеціалізована школа – позашкільний навчальний заклад «Гармонія» Приазовського району, Мелітопольська гімназія № 9.

За результатами рішення журі фестивалю визначились переможці, яких нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І ступеня – 38 учасників; ІІ ступеня – 25; ІІІ ступеня – 24 переможців. Гран-прі отримав вокальний ансамбль «Співаночки» Мелітопольської гімназії № 9.

На виставці «Народна іграшка» було представлено понад 700 експонатів, виготовлених у найкращих традиціях українського декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва із застосуванням елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетіння, ткацтва тощо учнями загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів освіти.

Авторів кращих робіт нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації відповідних ступенів. Гран-прі журі присудило Дар’ї Оргієць, учениці Бердянської гімназії №1 «Надія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: