circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбувся симпозіум хірургів

23.10.2017, 10:59

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у відкритті симпозіуму «Сучасні технології в хірургії травм та захворювань хребта», що проходить на базі Запорізького державного медичного університету, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Звертаючись до учасників симпозіуму, голова обласної державної адміністрації наголосив, що державний медичний університет є перлиною, що відома не тільки в Запоріжжі чи Україні, а й по за межами нашої держави. Реальним доказом цьому є чимала кількість закордонних студентів, які отримують тут знання.

– Хочу привітати всіх гостей симпозіуму. Такі заходи доводять, що наші медичні та навчальні заклади знаходяться на дуже високому рівні. Окремо хочу відзначити високі досягнення наших науковців та медиків. Так, ще в 2008 році розробка технології та впровадження у виробництво ендопротезу колінного суглоба сумісно з ПАТ «Мотор Січ» і набору інструментарію для його імплантації завоювала на IX міжнародному форумі «Високі технології ХХІ століття» золоту медаль. Ендопротез колінного суглоба за якістю відповідає міжнародним стандартам і має нижчу вартість, ніж закордонні аналоги. Також хочу подякувати колективу університету за співробітництво із Запорізьким військовим госпіталем, де медичну допомогу надають не тільки кафедри-куратори госпіталю, а, при необхідності, й інші клінічні кафедри та провідні фахівці Університетської клініки. Бажаю всім учасникам симпозіуму нових наукових досягнень та відкриттів, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окремо очільник регіону подякував всім співробітникам 36 клінічних кафедр медуніверситету за великий обсяг лікувально-діагностичної роботи, яку вони здійснюють в 34 провідних закладах охорони здоров’я обласного центру. А це консультації найбільш тяжких хворих (щорічно близько 330 тисяч), складні хірургічні втручання (понад 20 тисяч щорічно), понад 100 тисяч діагностичних процедур, проведення консиліумів, клінічних розборів, науково-практичних конференцій, засідань асоціацій, робота в клініко-експертних і медичних комісіях та інше.

Як повідомив ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник, співробітники клінічних кафедр успішно працюють в 11 міжрегіональних та обласних спеціалізованих медичних центрах, здійснюють розробку і впровадження в практику охорони здоров’я передових медичних технологій профілактики, діагностики, лікування захворювань та реабілітації пацієнтів.

На клінічних кафедрах медичного університету працюють 400 співробітників: 79 докторів медичних наук, професорів, 249 кандидатів медичних наук, доцентів. З них вищу кваліфікаційну категорію мають 262 (65,5%) співробітника, першу – 63 (15,8%) клініцистів.

Університет по праву може пишатися науково-навчальним медичним центром «Університетська клініка». Висококваліфікована спеціалізована лікувально-профілактична допомога населенню надається в стаціонарі на 160 ліжок (кардіологічне відділення на 60 ліжок, терапевтичне – 65 ліжок, неврологічне – 35 ліжок), в консультативній поліклініці – на 240 відвідувань у зміну, в консультативному лікувально-діагностичному центрі, в 7 спеціалізованих медичних центрах, у відділенні відновлювального лікування та діагностичному відділенні. Проводиться також великий обсяг науково-дослідної роботи, розробка, апробація і впровадження нових медичних технологій.

Після відкриття симпозіуму Костянтин Бриль особисто ознайомився з матеріально-технічною базою та передовими технологіями медичного університету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: