circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбувся тренінг з патріотичного виховання

05.12.2017, 12:30

text
Поділитися:

На базі обласного центру молоді обласним центром патріотичного виховання молоді спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації відбувся тренінг з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» для відповідальних за реалізацію діяльності з національно-патріотичного виховання у районах Запорізької області.

Тренери проекту методист науково-методичного центру Наталя Богомолова та директор обласного центру патріотичного виховання молоді Марина Шкода ознайомили учасників тренінгу з проблемами виховання патріотизму в сучасному осмисленні.

Тренінг розроблено на основі програми підготовки тренерів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

Завданням цього заходу є підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, турботи про благо народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів, незалежності України.

Триденний курс тренінгів, семінарів та лекцій пройшли близько 15 працівників відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій Запоріжжя та Запорізької області. По закінченню кадрових курсів учасники отримали сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: