circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відбувся Урок мужності до Дня Гідності та Свободи

24.11.2017, 10:48

text
Поділитися:

В Запорізькому обласному центрі молоді відбувся обласний Урок мужності з нагоди Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь студенти, школярі, молодіжні лідери, військовослужбовці, представники громадськості, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Своїм зібранням вони заявили громадянську позицію: «Ми об’єдналися, щоб заявити всьому світу: ми – українці, сильна і нескорена нація. Ми гідні власної Держави! Ми – єдині! Запоріжжя – це Україна».

До молоді звернулася начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

– Саме ваше покоління відрізняється своєю рішучістю і наполегливістю, амбіціями і високими життєвими вимогами. Ви маєте силу, яка спонукає не тільки до мрій про позитивні зрушення, але й на практиці здатна змінити ситуацію та підкорити обставини. Це довели події, які розпочалися чотири роки тому, коли саме молодь змусила владу прислухатися до громадської думки, стала тим рушійним двигуном, що запустила механізм євроінтеграції через глобальні мережі, а зрештою, відстоювала власні високі прагнення на Майдані Незалежності. Події Революції Гідності – не одиничний випадок для нашої історії. В історії ХХ століття немає масових рухів, у яких би не брали участь молоді люди, студенти. Щоб пересвідчитись в їхній активній громадянській позиції і діяльності, досить згадати події української революції 1917-1920 рр., героїв Крут – захисників молодої української державності, кількамісячне голодування і виступи українських студентів протии уряду під час Революції на граніті, молодіжні ініціативи в часи Помаранчевої революції. Хочу побажати вам завжди мати активну життєву позицію, не забувати історичні віхи, адже тільки так ми зможемо сприяти стабільному розвитку України, – зазначила Наталія Власова.

У рамках Уроку мужності присутнім продемонстрували відофрагменти новітніх історичних подій, а також прозвучали вірші, музичні та хореографічні виступи патріотичного спрямування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: