circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відкрили почесне консульство Австрії

07.10.2017, 12:51

text
Поділитися:

У Запоріжжі відкрили почесне консульство Австрійської республіки. Урочистий захід, присвячений цій події, пройшов в готелі «Хортиця Палас». У ньому взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської республіки в Україні пані Герміна Поппелер, представники обласної та міської влади, Почесний консул Австрійської республіки в Запоріжжі Борис Шестопалов, повідомляє прес-служба мерії.

– Дуже рада приїхати на відкриття Почесного консульства Австрії в Запоріжжі. Я не перший раз в вашому місті, знаю, який у Запоріжжя потенціал. Дуже важливо, що місто продовжує розвиватися. Такі міста як Запоріжжя важливі для розвитку всієї України, – зазначила Герміна Поппелер.

За словами Надзвичайного і Повноважного посла Австрійської республіки в Україні, Австрія приділяє велику увагу відкриттю Почесних консульств в різних містах України. Адже вони сприяють активізації економічних, культурних зв’язків між країнами, в тому числі і на регіональному рівні. Раніше такі консульства були тільки в Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Чернівцях. Тепер Почесне консульство з’явилося і в Запоріжжі. Австрія активно налагоджує взаємини з різними регіонами України. Австрійські компанії зацікавлені у співпраці з запорізької промисловістю, готові взяти участь в технічному переозброєнні запорізьких підприємств. Значний інтерес представляють і культурні зв’язки.

Серед запрошених на урочистий прийом був і міський голова Володимир Буряк. На думку міського голови, відкриття Почесного консульства Австрійської республіки є знаковою, непересічною подією для Запоріжжя. Це з повним правом можна назвати новим етапом українсько-австрійських взаємин, в тому числі і на регіональному рівні.

– Мені приємно вітати пані Посла в нашому місті, до того ж це не перша наша зустріч. Упевнений, ми зможемо налагодити взаємодію з Почесним консульством Австрії і завдяки цьому в Запоріжжі з’явиться більше інвесторів. Міська влада зі свого боку буде і далі продовжувати працювати над поліпшенням інвестиційного клімату в Запоріжжі, – сказав Володимир Буряк.

У нашого міста давні дружні зв’язки з Австрією. З 1983 року Запоріжжя і австрійський Лінц є містами-побратимами. Саме тоді було підписано договір про партнерство між містами. Останнім часом взаємини наших міст активізувалися. Так в минулому році делегація з Лінца приїжджала в Запоріжжі на святкування Дня міста.

Символічно, що почесне консульство Австрійської республіки в Запоріжжі відкрилося саме напередодні Дня міста. Учасники заходу висловили впевненість, що це хороший знак, який демонструє перспективи зміцнення взаємин і розвитку співробітництва в різних сферах. Почесне консульство стане додатковим каналом для зворотного зв’язку між нашими країнами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: