circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі відзначили керівників громадських організацій інвалідів

30.11.2017, 12:48

text
Поділитися:

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в управлінні соціального захисту населення Запорізької міської ради відбулася традиційна зустріч з керівниками громадських організацій міста, які займаються проблемами інвалідів.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Полковникова наголосила на важливості спільної роботи, спрямованої на підтримку людей з обмеженими можливостями.

Представники громадських організацій висловили надію, що реалізація напрямків міської комплексної програми з надання допомоги людям з інвалідністю різних категорій продовжиться.

Наприкінці зустрічі Ольга Полковникова подякувала всім учасникам заходу за їх небайдужість, внесок у вирішення проблем людей з інвалідністю та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

Нагадаємо, в Запоріжжі діє міська комплексна програма соціального захисту населення, в рамках якої підтримку отримують люди з обмеженими можливостями. У цьому році понад 7,2 млн грн. були спрямовані на надання допомоги 6 тис. запоріжцям з інвалідністю. Адресну цільову допомогу отримали 1072 дитини з обмеженими можливостями. Крім того, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю одноразову адресну цільову допомогу отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які є інвалідами, діти з обмеженими можливостями, які виховуються в багатодітних сім’ях, яких виховують батьки інваліди. А також 244 студента з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах міста, 1649 запоріжців з інвалідністю, які користуються інвалідними візками, 43 людини з пересадженими органами та 853 інваліда I і II гр. по зору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: