circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі виплачують допомогу учасникам АТО та сім’ям загиблих

09.10.2017, 13:25

text
Поділитися:

Як повідомляє управління соціального захисту населення Запорізької міської ради, в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується з бюджету міста, передбачено низку заходів, спрямованих на соціальний захист учасників антитерористичної операції і членів сімей загиблих під час участі в АТО.

Напередодні Дня захисника України управління соціального захисту населення міської ради здійснило виплату адресної цільової допомоги інвалідам війни – учасникам антитерористичної операції, які перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення по районах. Допомогу отримують 97 інвалідів війни – учасників АТО. У 2017 році розмір матеріальної допомоги збільшено до 1000 гривень.

Також, напередодні Дня захисника України 106 членів сімей загиблих в антитерористичній операції отримали цільову матеріальну допомогу. Розмір допомоги становить 3600 гривень, яка виплачується два рази на рік по 1800 гривень.

Для членів сімей загиблих в антитерористичній операції програмою також передбачено надання допомоги на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги в розмірі 50% знижки оплати в межах норм споживання.

У цьому році 30 неповнолітніх дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО, отримали одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень. Даний вид допомоги передбачений в програмі з 2016 року, виплата проводиться до Міжнародного дня захисту дітей.

Крім того, в рамках програми триває виплата одноразової допомоги учасникам антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій АТО, інваліда війни. Цього року цю допомогу в розмірі 3000 гривень отримали 633 людини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: