circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі вшанували ветеранів та пенсіонерів

03.10.2017, 10:10

text
Поділитися:

З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана в концертній залі ім. Глінки відбулись урочистості, у яких взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. Міжнародний день людей похилого віку було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 14 грудня 1990 року. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Вітаючи присутніх зі святом, Костянтин Бриль зазначив, що старше покоління, присутнє в залі, є прикладом для сучасників та майбутніх українців.

– Мені особисто здається, що назва свята – День людей похилого віку – не відповідає суті тих, хто святкує. Насправді це покоління наших дідів та батьків, у яких нам дуже багато треба вчитись. Адже навіть після виснажливої війни ви знайшли в собі сили відбудувати державу, виховати цілі покоління, збудувати заводи, атомні станції та навіть відправити людину в космос. І нині ви залишаєтесь найактивнішою частиною суспільства, яка дійсно впливає на подальший шлях нашої держави. Низький уклін усім вам! Ми вас не підведемо, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За активну громадську діяльність і вагомий особистий внесок у розв’язання соціальних проблем учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС очільник регіону нагородив медаллю «За розвиток Запорізького краю» голову Дніпровської районної громадської організації «Союз ветеранів та інвалідів Чорнобиля» м. Запоріжжя Володимира Падалка.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, розв’язання проблем громадян похилого віку, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана Костянтин Бриль вручив грамоти Запорізької обласної державної адміністрації громадській організації «Захист прав ветеранів-дітей війни»; громадській організації офіцерів Запорізької області; обласній спілці ветеранів-учасників ядерних випробувань та військових навчань із застосуванням ядерної зброї; обласному товариству політичних в’язнів і репресованих.

За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на сьогодні в Запорізькій області проживає 383,6 тисячі пенсіонерів, з них 52,4 тисячі ветеранів війни, у тому числі 17,9 тисячі учасників бойових дій, 227,7 тисячі ветеранів праці та 152,3 тисячі дітей війни. Лави ветеранів об’єднують кілька поколінь людей, руками яких забезпечувався розвиток України, а разом з нею і Запорізького краю. Їх матеріальна підтримка залишається одним з головних напрямів соціальної політики держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: