circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі встановлено рекорд із відкриття нових дитсадків

22.12.2017, 13:32

text
Поділитися:

У 2017 році в Запоріжжі вдалося зробити прорив у напрямку розвитку дошкільної освіти. Місто суттєво просунулося у питанні ліквідації черги у дитячі садки.

За час роботи міської програми, спрямованої на забезпечення наявності вільних місць у дитячих садках Запоріжжя, чергу у дошкільні заклади вдалося скоротити майже в 4 рази. Такі дані сьогодні під час звіту озвучив міський голова Володимир Буряк.

– За 2017 рік ми запустили в роботу одразу три дитячих садки №100,186, 144 і два дошкільних підрозділи при навчально-виховних комплексах №13, 90. У 2017 році ми відкрили 34 додаткових групи.Отже наразі ми прогнозуємо, що на початок 2018 року черга по місту буде скорочена до 370 місць. Це в 4 рази менше, ніж на початку 2016 року, коли стартувала міська програма з ліквідації черги, та в 2,5 рази менше, ніж на початку 2017 року, – розповів міський голова.

У 2018 році міська влада продовжить цю роботу. У 2018-2019 навчальному році планується ліквідувати чергу повністю за рахунок ремонту в 4 дитячих садах (№1, 220, 169, 217). Також в планах розпочати роботи по відновленню двох дитячих садків №77 і №249. Наступний крок – зменшення навантаження на чинні групи.

Серед головних проектів в галузі освіти, які вдалося реалізувати у 2017 році, Володимир Буряк назвав відкриття першого в місті STEM Центру, а також впровадження інклюзивної освіти. В 2017 році в Запоріжжі створено 84 інклюзивних класи і 8 груп в дитячих садах, відкрито 8 медіатек.

Масштабним проектом року стало будівництво на базі шкіл міста нових багатофункціональних стадіонів.

– У 2017 році у кожному районі міста на базі шкіл побудований багатофункціональний стадіон. Стадіони обладнані за стандартами найвищого класу. І в наступному році ми продовжимо будувати нові стадіони та футбольні поля, – зазначив Володимир Буряк.

Як підкреслив міський голова, наразі у системі освіти відбуваються значні зміни, пов’язані з реалізацією нового закону «Про освіту». Цей шлях, буде непростим, тому місцева влада має забезпечити стійкість системи, мінімізувати складнощі, які виникають у період реформування. Перш за все необхідно продовжити роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази та розвитку мережі освітніх установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: