circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі встановлюють твердопаливні котельні

20.02.2018, 09:50

text
Поділитися:

Запоріжжя стало одним із двох міст України серед 36 міст-партнерів проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» для поширення досвіду у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

У рамках проекту наприкінці 2017 року встановлено твердопаливну котельню потужністю 2 МВт, яка працює на пелетах з лушпиння соняшника та опалює лікарню, а також сусідній Центр першої санітарно медичної допомоги № 6. Щороку котельня дозволить заощаджувати до 500 тис. м3 газу. Загальна вартість об’єкта становила 10,2 млн. грн.

Котельню встановлено у рамках реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку, розробленого експертами Проекту USAID.

Ще один успішно модернізований об’єкт – це утеплений за європейськими стандартами дитячий садок. У закладі проведено термомодернізацію будівлі, встановлено ІТП із системою погодного регулювання, замінено вікна на енергоефективні, встановлено сучасну систему рекуперації, замінено мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення.

– Місто Запоріжжя – один із перших та найуспішніших партнерів нашого проекту. Ми допомагаємо містам упроваджувати реформи в енергетиці, розробляти та реалізовувати План дій сталого енергетичного розвитку та залучати інвестиції у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики, – повідомила керівник проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Діана Корсакайте.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: