circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі з’являться мобільні пандуси

24.11.2017, 14:27

text
Поділитися:

Управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міської ради придбало два переносних пандуси для людей з інвалідністю. Це стало ще одним кроком на шляху перетворення Запоріжжя в комфортне і доступне місто для всіх людей, незалежно від фізичних можливостей, повідомляє прес-служба мерії.

Про це сьогодні на брифінгу розповіла начальник відділу організації туристичної діяльності управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міської ради Катерина Симонова.

– У серпні з ініціативи управління туризму був проведений «Добрий базар», в ході якого завдяки запоріжцям, що надали лоти на аукціон, було зібрано 16 200 гривень. На ці гроші ми придбали переносні пандуси. Вони будуть зберігатися в туристичному інформаційному центрі. Туди можна буде звернутися або групі людей, або індивідуально для того, щоб їх взяти, та в місцях, де немає пандусів, можна було комфортно проїхати. Пандуси переносні, в будь-якому місці їх можна встановити на сходинки, для того, щоб люди з інвалідністю могли заїхати. Також, завдяки нашим волонтерам, ми придбали два інвалідних візки. Тим, кому це необхідно, ми можемо передати їх у користування, – розповіла Катерина Симонова.

Також Катерина Симонова зазначила, що в кінці грудня буде презентовано результати проекту на визначенням доступних об’єктів для людей з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, в кінці вересня в обласному центрі в рамках проекту «Цифрове перетворення міста Запоріжжя» відбувся квест. Тоді студенти-волонтери спільно з людьми з інвалідністю перевірили туристичні об’єкти, магазини, аптеки, банки, кафе та інші об’єкти інфраструктури міста на предмет доступності їх для людей з обмеженими можливостями. Партнери проекту – представники компанії «Google» позначать на «Google Maps» місця, що є абсолютно доступними для всіх людей, незалежно від фізичних можливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: