circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі закінчується розробка Стратегії розвитку

10.10.2017, 14:37

text
Поділитися:

Сьогодні в міськвиконкомі пройшло розширене засідання координаційної ради з розробки Стратегії міста Запоріжжя до 2027 р Документ був підготовлений в рамках співпраці з проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС).

Робота над проектом почалася в 2016 році. Основне навантаження в створенні Стратегії розвитку Запоріжжя взяли на себе члени Координаційної ради. Однак до обговорення документа на всіх етапах активно залучалася громадськість, експерти. Створенню проекту передували дослідження в сфері економіки та інших галузях міста, а також вивчення громадської думки.

Як розповів заступник міського голови Валерій Еделев, робота над проектом вже вийшла на фінальну стадію.

– Родзинка цього проекту в тому, що в його основу включені не тільки побажання влади, а й думки городян. Вони все відображені в цьому документі. Останні зміни, які сьогодні будуть внесені в ході роботи координаційної ради, будуть враховані і доопрацьовані. Я впевнений, що документ буде відображати основні напрямки розвитку міста. Він буде винесено на найближчу сесію міської ради на затвердження депутатів, – розповів Валерій Еделев.

У проекті Стратегії виділено кілька основних напрямків розвитку міста. Перш за все, відновлення і збереження навколишнього середовища міста, безпечної для життя, підвищення конкурентоспроможності економіки, розвиток інфраструктури і туризму, підвищення якості життя жителів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: