circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запоріжжі запрацювала Школа Конфуція

06.11.2017, 12:50

text
Поділитися:

Запорізький національний університет вийшов на якісно новий рівень міжнародної співпраці – на його базі розпочали роботу класи Школи Конфуція. Завдяки цьому вперше в Запоріжжі представники всіх вікових груп отримали можливість вивчати китайську мову та культуру на професійному рівні, із залученням носіїв мови, які мають досвід роботи з іноземцями, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Співпрацю започатковано навесні цього року, під час поїздки ректора ЗНУ професора Миколи Фролова і проректора з науково-педагогічної роботи професора Володимира Волкова до Анхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Анхой, Китай). Тоді відбулося укладання договору про співпрацю між вишами терміном на п’ять років із подальшою пролонгацією.

На базі вишу ЗНУ активно працюють дві групи слухачів віком від семи до 13 років, від 13 до 17 років, а також чотири групи для дорослих. Усього на сьогодні на курсах навчається 55 осіб. Як повідомив директор Школи Конфуція в Запоріжжі Володимир Волков, статут цієї навчальної установи передбачає з боку китайської сторони забезпечення освітнього процесу методичними матеріалами, виділення викладачів із досвідом викладання іноземцям, можливість складання кваліфікаційного екзамену з китайської мови, надання консультаційних послуг у процесі ознайомлення з культурою та традиціями Китаю тощо.

Для роботи у Школі нещодавно до Запорізького національного університету прибула Ген Ліпін – декан Інституту російської філології Анхойського педагогічного університету. Вона має 23-річний досвід роботи за фахом та досвід викладання у Школах Конфуція в багатьох країнах світу. У виші відбулися установчі збори зі слухачами курсів, а зараз тривають заняття, які слухачі оцінили як інформаційно насичені та цікаві.

У Запорізькій області Школу Конфуція створено вперше, вона зможе використовувати досвід Інститутів Конфуція, які вже працюють у Києві, Одесі та Харкові. Термін вивчення китайської мови на базі цих класів – три роки. Для підтвердження щорічних результатів передбачається складання кваліфікаційних екзаменів на ступінь знання на рівні HSK, який підтверджуватиметься фахівцями штаб-квартири Інституту Конфуція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: