circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В запорізьких громадах з’являться сучасні стадіони

03.10.2017, 11:39

text
Поділитися:

У Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся семінар «Розробка оптимальної моделі спортивної інфраструктури об’єднаної територіальної громади», повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Дуже важливо, щоб діти в сільській місцевості мали такі самі можливості, як у великих містах. Молодь має розвиватися і розуміти: щоб займатися спортом, не потрібно їхати в міста, все є поряд. Але людям варто розповісти, що треба зробити для розвитку спорту в сільській місцевості, і показати, як це зробити. Дуже хотілося б, щоб у Запорізькій області найближчим часом з’явився перший такий проект, який ми могли би показувати як приклад, – пояснила заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

До листопада в області планується відкрити 10 футбольних майданчиків, у тому числі п’ять – в ОТГ. Наступного року увага буде приділена створенню багатофункціональних спортивних майданчиків. У 2018 році планується зведення цілісних спортивних комплексів.

– Реформа децентралізації торкається всіх сфер життя, в тому числі і формування умов для розвитку спорту в об’єднаних територіальних громадах. Сьогодні у рамках концепції розвитку спортивної інфраструктури Запорізької області ми проводимо черговий захід, присвячений питанню розробки оптимальної моделі спортивної інфраструктури для ОТГ, щоб ознайомити представників органів місцевого самоврядування з інженерно-технічними аспектами облаштування спортивних майданчиків, у тому числі з використанням штучного покриття. Наступним кроком буде розробка методичних рекомендацій з цього питання, щоб кожна громада самостійно могла пройти весь шлях – від проектної ідеї, дотримання технічних характеристик до пошуку фінансування. На сьогодні такі проекти громади можуть реалізувати коштом власних бюджетів, ДФРР, інфраструктурної субвенції, субвенції на соціально-економічний розвиток та залучаючи кошти програм і проектів міжнародної технічної допомоги, – повідомив директор Центру Олександр Свистун.

У Запорізькій області вже зроблені певні кроки для розвитку спорту в сільській місцевості. Як розповів заступник начальника Управління молоді, фізкультури і спорту облдержадміністрації Владислав Ковпак, цього року спільно з Федерацією футболу України і Міністерством молоді і спорту за рахунок бюджетів усіх рівнів були виділені кошти на облаштування футбольних майданчиків. Наразі в Запорізькій області виділено 3 млн. грн.. на 10 футбольних майданчиків у семи населених пунктах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: