circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В запорізьких школах та дитсадках перевіряють стан пожежної безпеки

19.10.2017, 10:48

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулось чергове засідання комплексної робочої групи щодо підготовки навчальних закладів до навчального року. До розгляду питання долучилися голови районних державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, керівники закладів освіти, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як зазначив Едуард Гугнін, після пожежі у дитячому таборі в Одесі, на регіональному рівні створені постійно діючі комплексні робочі групи щодо забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

Учасники засідання заслухали звіти п’яти районних державних адміністрацій: Токмацької, Якимівської, Чернігівської, Розівської, Приморської. На цих територіях перевіряли заклади освіти: школи та дитячі садки.

За словами начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Запорізькій області Євгенія Водоп’янова, у закладах освіти зафіксовані типові порушення вимог пожежної безпеки. Найчастіше, несправними залишаються джерела зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежні гідранти та водойми) та системи внутрішнього протипожежного водопостачання.

За результатами засідання робочої групи керівникам територій надано доручення щодо усунення виявлених недоліків із забезпечення пожежної безпеки, обладнання закладів освіти, розв’язання наявних технічних проблем у будівлях та спорудах, забезпечення безаварійної експлуатації котелень, що здійснюють опалення цих закладів. Усунути всі недоліки необхідно до 20 листопада та забезпечити належний стан безпеки.

Крім цього, протягом місяця будуть проведені аналогічні перевірки закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного та оздоровчого призначення, а також адміністративних будівель.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: