circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запорізькій області визначили кращі бізнес-плани

25.10.2017, 12:36

text
Поділитися:

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки на підтримку бізнес-планів учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторів на базі вищих навчальних закладів Запорізької області з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. Конкурсною комісією проведено засідання з метою відбору поданих на розгляд бізнес-планів.

Як зазначили у Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, відповідно до закону, фінансову підтримку зможуть отримати лише суб’єкти підприємництва. Тому інкубанти, які переможуть у конкурсі, для отримання фінансової підтримки повинні будуть зареєструватися, як суб’єкти підприємницької діяльності.

Участь у конкурсі взяли три претенденти, які надали пропозиції та представили на обговорення конкурсної комісії свої бізнес-плани, а саме: розробка і виробництво модульного верстата з числовим програмним управлінням; інтернет-майданчик соціальної спрямованості з продажу зоотоварів та надання супутніх послуг «Nemo-маркет» ; «Кав’ярня «Dream Food».

За результатами ретельного відбору найбільшу кількість балів отримав бізнес-план із розробки та виробництва модульного верстата з числовим програмним управлінням , авторами якого є Максим Попов та Павло Щіпанський. Ідея полягає в створенні доступної модульної версії верстата, в який, за необхідністю, можуть бути включені потрібні робочі вузли (модулі), індивідуально підібрані для кожного технічного процесу на підприємстві. Результатом реалізації проекту стане розробка вітчизняної технології для виготовлення універсального верстата для автоматизованої обробки матеріалів і подальшого його виробництва. Основним завданням є наповнення пустої в усьому світі ніші на ринку доступних широкопрофільних автоматизованих верстатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: