circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запорізькому кризовому центрі надають допомогу городянам всіх категорій

10.11.2017, 10:31

text
Поділитися:

Запорізький центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді розширяє спектр послуг, розвиває інфраструктуру та освоює новітні форми роботи. Напередодні заступник міського голови Анатолій Пустоваров провів виїзну нараду в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ознайомився з його роботою та планами розвитку, повідомляє прес-служба мерії.

Як розповіла директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Токарева, сьогодні отримати допомогу кваліфікованих фахівців у Центрі має можливість кожен, не залежно від віку. Фахівці Центру працюють за різними напрямками, охоплюючи практично всі категорії населення, які потребують особливої уваги та підтримки. Це сім’ї, що не справляються з життєвими труднощами. Наприклад, молоді родини, одинокі матері, діти, які мають проблеми з законом, демобілізовані учасники АТО, особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, прийомні сім’ї, діти-сироти та інші. До кожної з цих категорій застосовується індивідуальний підхід та створюються особливі умови.

Також городяни можуть звертатися за допомогою інкогніто. З цією метою на базі Центру працює міський «Телефон довіри «15-84». В середньому в місяць на гарячу лінію звертаються близько 3,5 тисяч людей. Також в Центрі надається адресна допомога. Соціальні працівники працюють з сім’ями і дітьми безпосередньо на дому.

– Центр функціонує з 2004 року. Спочатку основним завданням в його роботі було створення соціальних умов для гармонійного і всебічного розвитку дітей та молоді. Проводилася пропаганда здорового способу життя, профілактика негативних явищ серед підростаючого покоління. З урахуванням вимог часу спектр послуг значно розширився, змінилися напрямки і завдання роботи центру. На сьогодні в кожному районі міста функціонує підрозділ Центру. Працюють 44 фахівця, серед них соціальні працівники, психологи, юрисконсульт, – розповіла директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Токарева.

Для якісного надання послуг в Центрі створюється необхідна інфраструктура. Допомогу надає міська влада та соціальні партнери. Сьогодні, в ході виїзної наради була презентована оновлена спортивна кімната. Нові тренажери були придбані за кошти німецького товариства GIZ.

– Центр займається дуже важливим завданням для будь-якої громади. Це підтримка сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, підлітків у яких не все добре із законом, людей з особистими проблемами. За останні два роки вдалося привести практично до європейського рівня. Тут створена необхідна інфраструктура. Працює соціально-спортивний зал, сімейний клуб, зони для дітей, жінок і багато іншого. Ніхто з членів громади не повинен залишатися один на один з проблемами і поганими думками. У центр соцслужб за адресою: вулиця Рекордна, 34а, – можуть звертатися всі бажаючі за інформацією, консультацією, допомогою психолога, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: