circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В Запорізькому спортивному інтернаті з’явився новий комп’ютерний клас

22.12.2017, 10:07

text
Поділитися:

У Запорізькій спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті спортивного профілю відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу. Це стало справжнім новорічним подарунком для вихованців закладу та всього педагогічного колективу. У презентації нового класу взяв участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За рахунок бюджетних коштів для інтернату придбано сучасні комп’ютери та створено новий комп’ютерний клас з інтерактивною дошкою.

Як розповіла директор закладу Лариса Білова, з 2004 року, коли було відкрито школу-інтернат, комп’ютерна техніка не мінялася. За понад 12 років комп’ютери застаріли, деякі вийшли з ладу, така техніка зовсім не була здатна працювати та виконувати покладені на неї функції. Завдяки підтримці обласної влади для 188 вихованців придбано 11 нових сучасних комп’ютерів та інтерактивна дошка.

– Один із базових напрямів діяльності обласної влади – це розвиток спортивного потенціалу регіону. Багато уваги приділяється розвитку та створенню спортивної інфраструктури. Чим більше буде таких молодих і талановитих спортсменів серед нашої молоді, тим успішнішим буде розвиток спорту взагалі. Проте головна наша мета – не лише навчати, а й розвивати молодих людей як особистість, а у спортсменів – підтримувати не тільки спортивну форму, а й забезпечити їх інтелектуальний розвиток. Обласна влада завжди підтримує талановитих та спортивно обдарованих дітей. Сподіваюсь, що наступного року в Запорізькій області стане доброю традицією відкривати комп’ютерні класи та створювати інтелектуальні майданчики у спортивних закладах. Бажаю вам йти лише вперед, розвиватися всебічно, досягати вершин та отримувати нові перемоги на вашій спортивній професійній ниві, – звернувся до вихованців школи-інтернату Едуард Гугнін.

За словами педагогів, у сучасному світі інтернету та інформаційних технологій новий потужний комп’ютерний клас – це вагомий внесок у розвиток цього закладу та спорту загалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: