circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

В запорізькому університеті з’явиться Інститут Конфуція

12.12.2017, 11:32

text
Поділитися:

У Запоріжжі вже кілька місяців успішно діє Школа Конфуція на базі Запорізького національного університету. Шляхи подальшого її розвитку обговорили під час зустрічі заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін з делегацією Анхойського педагогічного університету з Китаю та ректором ЗНУ Миколою Фроловим, повідомлєя Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДП.

У Запорізькій області Школу Конфуція створено вперше, вона використовує досвід Інститутів Конфуція, які вже працюють у Києві, Одесі та Харкові. На сьогодні на базі ЗНУ активно працюють дві групи слухачів віком від семи до 13 років, від 13 до 17 років, а також чотири групи для дорослих.

– Запоріжці мають можливість вивчати китайську мову та культуру на професійному рівні із залученням носіїв мови, які мають досвід роботи з іноземцями. Запорізька область завжди зацікавлена у розвитку міжнародного партнерства з провідними країнами світу. Наразі система освіти України стрімко розвивається, нещодавно прийнято базовий Закон «Про освіту», наші пріоритети – подальший розвиток галузі згідно зі світовими стандартами. Ініціативу ЗНУ в плані розвитку та популяризації китайської мови серед учнівської молоді обласна влада підтримує, бо бачимо, що це потрібно в сучасній системі освіти, – зазначив Едуард Гугнін.

Найближчими планами передбачається створити на базі Школи Конфуція цілий Інститиут Конфуція.

– Ми плідно працюємо з обласною владою у питаннях розвитку освіти. У Запорізькій області ефективно організовано навчання, починаючи з дитячого садка і закінчуючи аспірантурою. Проте на цьому зупинятися ми не будемо. Ми плануємо подальший розвиток Школи Конфуція до рівня Інституту. Наразі також триває робота щодо відкриття мовного літнього табору та обміну студентами й викладачами. Ми будемо й надалі шукати нові можливості співпраці між нашими навчальними закладами та країнами в цілому, – повідомив Микола Фролов.

У свою чергу, декан коледжу міжнародної освіти Цзинь Сунн зазначив, що делегація розраховує на підтримку та розвиток Школи Конфуція з боку запорізької спільноти та влади.

– Ми побачили в Запоріжжі живий інтерес до китайської мови. У запоріжців є навички та бажання вивчати нову мову. У нас є подальше бажання співпрацювати на новому рівні та розвивати спільні молодіжні, культурні та спортивні проекти, – зазначив представник делегації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: