circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Важливі питання розглянули на засіданні регіональної асоціації міст України

27.11.2017, 13:35

video text
Поділитися:

Мала зала міськради. Тут проходить засідання регіональної асоціації міст України. На порядку денному чимало питань. Але спочатку слід узгодити кадрові моменти. Виконавчий директор регіональної асоціації звітує про діяльність відділення. В цьому році до асоціації вступили представники шістьох новостворених територіальних громад. У подальших планах – провести конкурс для всіх громад. Найактивніші отримують фінансову підтримку від асоціації.

Після звіту учасники засідання переходять до кадрових питань. Обирають новий керівний склад. Так головою регіонального відділення переобрано міського голову Володимира Буряка.

Коли кадрові питання було вирішено, учасники асоціації перейшли до розгляду інших питань порядку денного. Серед іншого – обговорили з народними депутатами України збільшення фінансування житлових субсидій із державного бюджету. Оскільки кошти на виплати надаються за рахунок державної субвенції. У тому числі — і виділення коштів на компенсацію субсидії за управління житловим будинком. А у держбюджеті поки не передбачено на це коштів.

Також учасники засідання обговорили інші питання соціального захисту населення, формування держбюджету на 2018 рік, які потребують вирішення на законодавчому рівні.

У ході обговорення народні депутати запропонували скласти перелік питань, які потребують нагального вирішення. Народні обранці, у свою чергу, пообіцяли підняти цю проблему на рівні міністерства соціальної політики.

Карина Рибачонок, Сергій Мельник

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: