circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вбивця продавця у запорізькому магазині отримав довічне ув’язнення

19.08.2019, 09:25

text
Поділитися:

Органи прокуратури Запорізької області гостро реагують на випадки неправильного застосування Закону, та призначення надто м’яких покарань особам, які скоїли особливо тяжкі, резонансні злочини проти життя особи, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Зокрема, вироком Жовтневого райсуду м. Запоріжжя г-на Потапова М.Г., який будучи особою, раніше засудженою за скоєння корисливого злочину, та особою, яка раніше вчинила умисне вбивство за вчинення умисного вбивства з корисливих мотивів та розбійного нападу засуджено до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, обставини цього резонансного для міста умисного вбивства.
Потапов М.Г. раніше засуджений за скоєння корисливого злочину та умисного вбивства, 26.11.2016 року перебуваючи у стані сумісного алкогольного та наркотичного сп’яніння, у приміщенні магазину в м. Запоріжжя почав вимагати від потерпілої передання йому цінного майна, погрожуючи ножем.
Після вчинення розбійного нападу, Потапов М.Г. нескладним ножем завдав потерпілій не менш семи ударів по задній поверхні тулубу, заподіяв потерпілій множинні проникаючі сліпі колото-різані поранення грудної клітки з ушкодженням внутрішніх органів, які перебувають з настанням смерті у прямому причинному наслідку.

Одразу після цього, незадовго перед настанням смерті потерпілої, Потапов М.Г. зняв з безіменного пальця правої руки потерпілої золоту обручку вартістю 1500 гривень. Впевнившись, в настанні смерті потерпілою, Потапов М.Г. відтягнув її труп з основного приміщення магазину до підсобного приміщення, де і залишив труп.

Продовжуючи свої злочинні дії, направлені на заволодіння чужим майном, Потапов М.Г. оглянув приміщення торгового залу та іншого підсобного приміщення, де виявив та заволодів майном потерпілої, а саме: мобільним телефоном вартістю 480 гривень і ноутбуком вартістю 2229,8 гривень. Після чого Потапов М.Г. вийшов з приміщення магазину та покинув місце вчинення злочину з викраденим майном.

Обвинувачем вирок суду оскаржений у апеляційному порядку через його м’якість, неврахування тяжкості вчиненого злочину, а саме, позбавлення життя молодої жінки з корисливих мотивів, особи обвинуваченого, який, раніше вже скоював умисне вбивство та ще ряд корисливих злочинів.
За принципової позиції прокуратури Запорізької області, якою було підтримано апеляційну скаргу обвинувача, апеляційним судом області винесений свій вирок, яким Потапову М.Г. призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зазначений вирок апеляційного суду області оскаржений засудженим у касаційному порядку. Наразі Верховним Судом поставлено крапку у цій резонансній справі. Доводи касаційної скарги засудженого Потапова М.Г. визнані необґрунтованими, вирок апеляційного суду Запорізької області, яким останньому призначене покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, залишений без змін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: