circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вчителям та батькам запорізьких школярів пропонують он-лайн курс з протидії булінгу

04.04.2019, 12:23

text
Поділитися:

Що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? Відповіді на ці та інші питання є в безкоштовному онлайн-курсі «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Він був створений за ініціативи Міністерства освіти і науки. Взяти участь у онлайн курсі за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MON+AB101+2019_T2/about можуть як запорізькі вчителі, так і батьки учнів.

– Робота над онлайн-курсом з протидії булінгу почалася ще торік. Ми розуміли, що для України це досить гостре питання, і нам треба створити інструмент, яким могли б користуватися вчителі, освітні управлінці, батьки для розв’язання проблем цькування в закладах освіти. Водночас в Україні є багато авторів, які мають напрацювання на цю тему. Тож ми поставили собі за мету зібрати ці матеріали в одному курсі, який містив би чіткі інструкції, наприклад, що робити, коли ви стаєте свідком цькування, як надавати правильну підтримку учасникам конфлікту, – розповіла очільниця директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Валентина Хіврич.

Окрім матеріалів українських авторів врахувано і напрацювання закордонних колег, зокрема із США.

Як повідомили в МОН України, курс орієнтований на учасників освітнього процесу, але пройти його може кожен охочий – він абсолютно відкритий та доступний цілодобово. Навчання триває 80 годин – 50 теорії та 30 практики, проходити його можна за будь-яким зручним графіком. У разі успішного закінчення курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Слухачам пропонують пройти п’ять модулів:

булінг (цькування) як явище, його форми та учасники;
організація протидії та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти;
діагностика булінгу (цькування) в закладі освіти;
протидія булінгу (цькуванню);
профілактика та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти.
Онлайн-курс створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: