circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

«Вельтум-Запоріжжя» інвестує в нові контейнери та техніку 15 млн гривень

30.05.2019, 12:08

text
Поділитися:

В ході 40-ї сесії Запорізької міськради, депутати погодили інвестиційну програму поводження з твердими побутовими відходами товариства з обмеженою відповідальністю «Вельтум-Запоріжжя» на 2019 рік.

Інвестиційна програма розроблена на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів». Програма має мету покращити якість обслуговування мешканців, придбати та встановити євроконтейнери для вивезення твердих побутових відходів, привести умови експлуатації полігону ТПВ № 1 до умов природоохоронного законодавства, забезпечити дотримання технологічного процесу захоронення побутових відходів.

Інвестиційна програма поводження з твердими побутовими відходами ТОВ «Вельтум – Запоріжжя» на 2019 рік буде виконана за рахунок акумулювання власних коштів підприємства у загальній сумі 14,927 мільйонів гривень. Зокрема програмою передбачено придбання 1 тисячі контейнерів на суму понад 10 млн грн; автоматичного стаціонарного засобу безперервного радіаційного контролю (630 тис. грн); високотехнологічного спеціалізованого бульдозера (2,666 млн грн)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: