circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Верховний суд визнав законним звільнення екс-директорки парку «Дубовий гай»

23.04.2018, 12:51

text
Поділитися:

18 квітня Верховний суд задовольнив касаційну скаргу міського голови Володимира Буряка, скасував рішення апеляційного суду Запорізької області від 11 грудня 2017 року і залишив у силі рішення Шевченківського районного суду Запоріжжя від 29 вересня 2016 року.

Це рішення – остаточна точка у судовій справі, яку порушила екс-директорка парку «Дубовий гай» Вікторія Чикалова, вважаючи своє звільнення з посади незаконним.

Нагадаємо, у березні 2016 року вона звернулася в суд у спробі відмінити розпорядження про її відсторонення, відновитися на роботі та отримати заробітну плату, яку не отримала, будучи звільненою.

У вересні 2016 року рішенням Шевченківського райсуду в задоволенні позову Чикаловій було відмовлено. Суд визнав підстави для звільнення законними. Серед них – грубі порушення законодавства та контракту, що привело до збитків комунального підприємства.

Вікторія Чикалова спробувала оскаржити рішення суду. Рішенням апеляційного суду Запорізької області від 11 грудня 2017 року апеляційна скарга Чикалової була задоволена частково, рішення суду першої інстанції скасовано.

Однак правову точку в історії зі звільненням поставив Верховний Суд. Рішення, винесене 18 квітня 2018 року, фактично визнає звільнення Чикалової законним, залишаючи в силі перше рішення суду, який відхилив її позив.

Постанова, прийнята 18 квітня, вступила в силу з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: