circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ветерани АТО та родини загиблих бійців озвучили нагальні проблеми

15.07.2020, 12:43

text
Поділитися:

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін провів зустріч з керівниками та представниками ветеранських організацій.

Під час зустрічі учасники обговорили питання матеріального забезпечення бійців та родин загиблих бійців, фінансової допомоги, у тому числі, сплати комунальних послуг та інші соціальні пільги, що враховані у обласній програмі «Назустріч людям».

Уповноважений представник Запорізької міської організації ветеранів АТО Михайло Пирог повідомив, одне з проблемних питань полягає у госпітальному відділенні обласної клінічної лікарні, яке було ліквідовано. У цьому відділенні регулярно проходили лікування ветерани бойових дій, у тому числі, і атовці. Наразі через відсутність механізму фінансування відділення через НСЗУ його було закрито. Цю проблему окреслював голова правління Спілки ветеранів Афганістану Запоріжжя Віктор Головченко під час зустрічі.

Ветерани окреслили також проблеми у роботі Держгеокадастру в Запорізькій області, низку питань щодо виділення земельних ділянок. Керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Андрій Несмачний звернув увагу на діяльність Центру допомоги, який потребує фінансування.

Очільники ветеранських організацій висунули кандидатуру Михайла Пирога для комунікації з очільником регіону від імені ветеранського руху.

Представник Всеукраїнської громадської організації «Товариство сприяння обороні України» Андрій Чечель висловив намір підписати між обласною владою та громадською організацією Меморандум про співпрацю у сфері патріотичного виховання молоді та допомоги і реабілітації ветеранів АТО.

Тимур Книш, що наразі представляє Міністерство у справах ветеранів України, окреслив основні напрямки роботи, розповів про допомогу, яку надає бійцям Міністерство.

Віталій Боговін подякував учасникам зустрічі за змістовну бесіду та висловив сподівання щодо подальшої плідної співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: