circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вибуховий рейд надзвичайників Центральним ринком

29.12.2018, 18:47

text
Поділитися:

Не ялинкою єдиною. Незмінними атрибутами святкування Нового року залишаються бенгальські вогники та феєрверки. Попри застереження рятувальників, люди продовжують купувати піротехніку на стихійних ринках та з рук. Наша Вікторія Біла разом із надзвичайниками вирушила у рейд та перевірила наскільки дотримуються правил реалізації та безпеки запорізькі продавці святкового настрою.

Центральний ринок Запоріжжя — сюди надзвичайники разом з поліцією приїхали перевіряти точки продажу піротехніки. У першому ж кіоску виявили порушення: увесь товар на прилавку прострочений на півтора року. Документів на продаж у хазяйки також немає.

Надзвичайники описують товар, а поліція вилучає його. Аналогічна ситуація і на двох інших точках. Побачивши інспекторів, продавці зачиняють прилавки. Сертифікований товар ми знайшли тільки в одному кіоску. Рятувальники попереджають: якщо ви все-таки хочете придбати піротехніку, зверніть увагу на кілька критеріїв. На коробці має бути знак якості, який свідчить про те, що товар сертифікований в Україні. Також має додаватися інструкція з використання на державній мові, та вказуватися термін придатності.

Аби сприяти обізнаності городян, рятувальники роздали листівки з переліком правил користування феєрверками. Серед порушень, які виявили під час рейду, не тільки термін придатності товару, а ще відсутність документів на продаж та неналежні умови зберігання. На таких продавців склали протоколи. Надзвичайники нагадують: навіть простий бенгальський вогник, який ви запалите після закінчення терміну зберігання, може привести до травми. Тож наголошують – піротехніку можна купувати лише у спеціальних магазинах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: