circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні з лівого на правий берег курсуватимуть два катери

02.09.2019, 09:01

text
Поділитися:

З 2 вересня у вечірній час з Річкового порту на правий берег Дніпра відправлятиметься додатковий катер. Про це повідомив сьогодні міський голова Володимир Буряк.

З 28 серпня у Запоріжжі здійснюються річкові перевезення між Річковим портом та правим берегом Дніпра. Таке рішення було прийняте за ініціативи міського голови Володимира Буряка. Головна мета – спростити транспортне сполучення між різними берегами на період ремонту дороги на греблі «Дніпрогесу». Запоріжці користуються катерами безкоштовно. Витрати компенсує бюджет міста. Перевезення здійснюються з понеділка по п’ятницю.

Річкові перевезення вже за кілька днів стали популярними серед запоріжців. Особливо це стосується вечірнього часу. Для того щоб скористатися катером приходять сотні людей. Міська влада відреагувала на ситуацію.

– Запоріжці кажуть, що потрібен ще один рейс у вечірній час. Тому з 2 вересня з Річкового порту відправлятиметься додатковий катер. Адже розпочинається учбовий рік, а це не лише школи, а й вищі учбові заклади, – зазначив Володимир Буряк.

З 2 вересня у вечірній час тепер відправлятиметься ще один катер з Річкового порту. Час відправлення – 17:50. О 18:20 він відправлятиметься вже з правого берега до Річкового порту. Бажаючі також зможуть ним скористатися.

– Нагадаю, що також досягнуто домовленості з залізницею, що з 3 вересня додаткова електричка відправлятиметься у вечірній час з центру міста до Хортицького району. Збільшена кількість автобусів на маршрутах №№29, 39, 72, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: