+3°

+3°

Відбулася одна із ключових ігор у гандбольному чемпіонаті України

15.03.2019, 19:49

В гандбольному чемпіонаті України відбулася одна з ключових ігор. На майданчику Палацу спорту “Юність” зустрілися два колективи, які претендують на золоті нагороди – запорізькі клуби “Мотор” та “ЗТР”. Перед поєдинком суперники удвох очолювали турнірну таблицю, маючи однакову кількість очок. Тож цей матч визначав одноосібного лідера перегонів.

“ЗТР” вийшов украй мотивованим проти учасника ліги європейських чемпіонів. Налаштованість на перемогу була помітна з самого початку матчу. Гандболісти у синій формі вже на першій хвилині відкрили рахунок – захист “Мотора” протаранив лінійний Дмитро Ільченко. Хоча чемпіонам України вдалося не тільки відігратися, а й вийти вперед, “ЗТР” швидко зрівняв рахунок. Хоча “Мотор” ще кілька разів виходив уперед, відірватися більше ніж на 2 м’ячі не вдавалося. Команда Віталія Ната нав’язала суперникові силову боротьбу. Той виклик прийняв. Гра перейшла у рубку. Пристрасті інколи переходили межу. І суддівська пара не завжди могла з ними упоратися.

На перерву команди пішли за рахунку 12:10 на користь “Мотора”. В другому таймі емоції вщухли і глядач зміг насолодитися гандболом вищого гатунку. “ЗТР” в цей час міг зламати хід подій, але на заваді став кіпер “Мотора” Віктор Кірєєв. Він відбивав, здавалося, безнадійні кидки упритул. І двічі взяв семиметрові штрафні кидки – від Олександра Тільте та Андрія Акіменка. Відчувши упевненість в останньому рубежі, його партнери заграли розкутіше. Це принесло свої плоди. У підсумку – перемога “Мотора” 30:20.

Після цього матчу «Мотор» одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату, набравши 36 очок. “ЗТР” відстає на два пункти. Наступне гандбольне свято очікує запорізьких уболівальників 23 березня. У першому матчі 1/8 фіналу ліги чемпіонів “Мотор” на майданчику Палацу спорту “Юність” прийматиме польський “Віва Кельце”.