+3°

+3°

Відбулись чергові матчі національної першості з гандболу

12.02.2018, 14:39

В рамках 17 туру діючий Чемпіон України Мотор зустрівся зі своїм головним конкурентом – ZTRом. Улюблене Запорізькими вболівальниками дербі порадувало своєю непоступливістю та інтригою. Попри те, що команда Патріка Ромбеля має більшу лаву запасних, підопічні Віталія Ната не дали супернику створити значний відрив у рахунку.

Перебіг подій у першому таймі охарактеризувався типовими спортивними гойдалками. Два пропущених м
ячі від Максима Бабичева та Артема Козакевича не злякали віце-чемпіона України. Спочатку відставання ЗТР скоротив Олексій Ганчев. Згодом він же заробив семиметровий, який реалізував Олександр Тільте. Надалі, підопічні Віталія Ната хоч і не виглядали незаперечними фаворитами матчу, тим не менш нерви опонентам полоскотали. Їм вдалося виграти першу половину зустрічі – 13:12. І невідомо, чи був би відрив мінімальним, якби не блискуча гра Моторівського голкіпера.

Продовжили йти нога в ногу команди і в другому таймі. Інтрига не вщухала до останньої хвилини зустрічі. Коли до фінального свистка залишалось менше 60 секунд, рахунок був 25:24 на користь Мотора. Цей результат зрештою і став остаточним, але втримати його Чемпіонам України вдалось, затримуючи час. Робили це, імітуючи атаки.

Нагадаємо, що 24 лютого Мотор зіграє перший матч в плей-оф Ліги Чемпіонів. Суперник – лідер Чемпіонату Данії – Ск’ерн. Коментуючи гру з ЗТРом Патрік Ромбель висловив побоювання, щодо прийдешнього поєдинку на Європейській арені. Певен, нинішня форма команди не дозволяє сподіватись на перемогу. Втім пообіцяв максимально вкластись у тренувальний процес та витиснути з підопічних максимум.

Щодо Віталія Ната, поразку від Мотора фахівець сприйняв гідно. Не втрачає надію, що в рамках цьогорічної національної першості його спортсмени зможуть взяти реванш у 5-кратного Чемпіона України. А покищо найближчий поєдинок 14 лютого проти ЦСКА. У турнірній таблиці ЗТРівці продовжують лідирувати з 30 очками. Мотор другий з 4 матчами в запасі.