+3°

+3°

Відбулись чергові матчі в Чемпіонаті України з гандболу

29.03.2018, 16:05

Відбулись матчі 26 туру в Чемпіонаті України з гандболу. В його рамках запорізький клуб “ЗНТУ-ЗАБ” зустрівся з южненським “Портовиком”. Поєдинок видався вкрай напруженим. Підопічні Ростислава Ланевича неодноразово були в ролі наздоганяючих.
Перша ж атака ЗНТУ завершилась взяттям воріт. Відзначився Дмитро Горига. Втім, швидке відкриття рахунку не означало, що матч із “Портовиком” буде легкою прогулянкою. На шостій хвилині гол Ростислава Поліщука вивів гостей уперед. Частково це сталось через певну гостроту атак підопічних Олега Сича.

Надійно грав і воротар наших опонентів — Богдан Панченко. Причому, як в рамці, так і підключаючись до створення атак. За цих умов ЗНТУ доводилось грати на морально-вольових якостях. Намацати свою гру студентам довго не вдавалось.

Перший тайм команди завершили внічию — 13:13. На старті другої половини гри господарі за короткий час пропустили ривок у 3 м’ячі. Це той випадок, коли кажуть: “створили проблему, аби потім її героїчно подолати”. Близько 15 хвилин знадобилось ЗНТУ, аби відновити нічийний рахунок. А от момент істини наступив за 2 хвилини до фінальної сирени. Команда Ростислава Ланевича робить ривок та виграє поєдинок — 30:27.
Після цього туру ЗНТУ -ЗАБ посідає 4 сходинку в Чемпіонаті. Його випереджає Донбас. Щодо “Портовика”, він йде шостим.