+3°

+3°

Відбулись матчі 10 туру національної першості з футзалу

15.02.2018, 14:31

В його рамках суперником Запорізького клубу “АРПІ” був одеський колектив МКВ. В цьому поєдинку підопічні Олега Зозулі повністю реабілітувалися після крупної поразки черкаському Дніпру минулого тижня.
Для обох команд ця зустріч була принциповою, різнилась тільки мотивація. Господарям, які вже де-факто перемогли в групі “СХІД”, треба було довести, що поразка у попередньому турі – чиста випадковість. Мета ж Одеси — вихід до плей-оф. Для цього їм треба чіплятись за друге місце, мінімізуючи втрату очок. Та за підтримкою Запорізьких вболівальників, втілити задумане судилося підопічним Олега Зозулі. Перший тайм вони завершили за рахунку 2:0. Відзначились Михайло Трубаров та Максим Почебут.

Як і попереджав наставник, в обороні слід було діяти обережніше. Після перерви гості заграли активніше та на 25 хвилині скоротили відставання. Гол на рахунку Олексія Моторного. Втім дуже скоро перевагу запоріжців у два пункти відновив Халід Сауді, обігравши на фланзі захисника та опісля голкіпера одеситів. За іронією долі четвертий м’яч у свої ворота гості в якійсь мірі принесли самі собі. Роман Смирнов поквапився з заміною воротаря на додаткового гравця. Цим скористався Ростислав Литовченко, зробивши рахунок 4:1 на користь своєї команди.

Кінцевий результат гри — 4:2 на користь АРПІ. Втішний гол на останній хвилині зустрічі забив Колінс Йапарама. Після цього туру запоріжці продовжують лідирувати в своїй групі з 23 очками. На другому місці йде черкаський Дніпро, в нього 14 пунктів. Щодо МКВ Одеси — вони треті. Від бажаної другої сходинки їх відділяє один бал.