+3°

Відбулись матчі 12-го туру чемпіонату України з баскетболу

05.12.2017, 21:03

video text

У першій чверті табло чотири рази фіксувало рівновагу. І врешті решт проти команди Валерія Плеханова “виступила” іронія долі. Зусиллями колишнього гравця “Запоріжжя-ZOG” Віталія Мальчевського, разом з Олександром Антіповим та Олександром Рябчуком — гості арени створили дев’ятиочковий відрив — 15:24.

Завдяки старанням Олексія Щепкіна, у другій чверті “Запоріжцям” вдалось скоротити відрив до двох очок. Втім ненадовго. На велику перерву команди пішли за рахунку 36:31 на користь гостей. Щодо другої половини матчу, там не було й натягу на інтригу. У середині третьої 10-хвилинки “Хімік” був попереду з 45 очками, в той час як у господарів було лише 33. Не було проблем у команди Віталія Степановського й в заключному відрізку зустрічі. У підсумку (58:78) — черговий програш ZOG.

Після цієї поразки “Запоріжжя-ZOG” скотився на сьому сходинку в чемпіонаті. На шосте місце піднявся “Хімік”, маючи ігри в запасі. Лідирує в турнірній таблиці на цю мить “Дніпро”. У наступному турі запорізький клуб на виїзді побореться з харківським “Політехніком”. Матч відбудеться 8 грудня. Початок о 18:00.