+3°

Відбулись матчі 12-го туру чемпіонату України з гандболу

30.11.2017, 17:54

video text

Зі старту поєдинку та до десятої хвилини на ЗТРівській арені панувала рівна, безкомпромісна боротьба. Гості, які ще тиждень тому здобули дві впевнені перемоги на Євроарені в “Chelenge CUP”, неодноразово виходили вперед. Господарі швидко відігравались, однак на значну відстань – не виходило. Часом жага перемоги з обох сторін ледь не призводила до бійок. Однак серйозних конфліктів оминули. А під завісу першого тайму, більша досвідченість віце-чемпіонів України таки далася взнаки. 18:14 — із таким відривом на свою користь ЗТРівці пішли на перерву.

Після відпочинку гості виграли уривок 3:0. Після цього деякий час гра знову пішла м’яч в м’яч. Однак на жаль для вболівальників ЗНТУ, повторення нічийного успіху, як в першому колі чемпіонату не відбулось. По завершенні половини другого тайму, ЗТР знов вирвався вперед. Попри всі намагання підопічних Ланевича врятувати матч — їм довелось покинути арену, гідно прийнявши поразку.
Після цієї перемоги ЗТРівці продовжують посідати першу сходинку чемпіонату з 18 очками. На другому місці – Мотор, у якого три гри в запасі. Третю та четверту сходинку на цю мить ділять “ЗНТУ-ЗАБ” та “Донбас”.