+3°

Відбулись матчі 13 та 14 турів чемпіонату України з баскетболу

12.12.2017, 19:12

video text

Брати реванш за поразку в першому колі та здобувати першу виїзну перемогу, запоріжцям довелось без свого лідера Павла Буренка. Поки що здоров’я не дозволяє йому допомагати своєму клубові. Однак навіть за цих умов вже в першій чверті було видно, що гості нічим не слабше харків’ян. До середини чверті команда Валерія Плеханова була попереду – 17:8. Під кінець 10-хвилинки, гостям вдалось звести відрив до мінімуму — 27:26 перед першою перервою.

У другій чверті боротьба загострилась. Два рази господарі мали перевагу в одне очко. Втім зусиллями нашого капітана Станіслава Овдєєнка та Ернеста Ткачука на велику перерву запоріжці пішли з перевагою в три пункти (45:42). А від початку другої половини гри підопічні Валерія Плеханова почали трощити суперника. Про це свідчить той факт, що перед заключною чвертю наш суперник відставав на 17 очок.

У підсумку – 84:76 — перемога запоріжців. За два дні нашій команді довелось поборотися з лідером національних перегонів — Дніпром. Там боротьба вийшла рівною, і переможець визначився лише на останніх секундах зустрічі. 89:86 — перемога наших сусідів. Тож на цю мить вони закріплюють лідерську позицію в чемпіонаті. Щодо Запоріжжя — вони йдуть на шостому місці. Наступний матч команда Валерія Плеханова проведе на виїзді з МБК “Миколаїв”. Гра відбудеться 24 грудня.