+3°

Відбулись матчі 14 туру національної першості з гандболу

26.12.2017, 21:41

video text

Принципова налаштованість обох колективів на перемогу відчувалась зі старту поєдинку. На першій хвилині гостей вивів вперед Григорій Семенченко. Одразу ж після цього послідувало два голи господарів. Спочатку 7-метровий реалізував Владислав Залєвський. Згодом відзначився Іван Бурзак, якого зараз переведено до Буревісника на стажування з першої клубної команди. Однак потім у підопічних В’ячеслава Дідушенка почався застій. П’ять пропущених — нуль закинутих. Оговтавшись, ЗТРівці усіляко намагались наздогнати суперника — втім на перерву довелось іти з відставанням в одне очко.

У другому таймі боротьба розгорілась до межі. Особливо гарячими були останні хвилини матчу. Втім фортуна не посміхнулась жодному з колективів. На новорічні свята, як запорізькі , так і донбаські гандболісти підуть, розписавши нічию – 27:27.

Натомість В’ячеслав Дідушенко, у котрого завдання підготувати молодих спортсменів до переходу у склад першої команди ЗТР, залишився грою задоволеним.

На цю мить ЗТР “Буревісник” має сім очок і посідає сьому сходинку в турнірній таблиці. Донбас йде четвертим. Перша команда ЗТР у рамках цього ж туру переграла “Портовик” — 37:14 та закріпилась на другій сходинці. На два очки їх випереджає “Мотор”, який має гру в запасі.