+3°

+3°

Відбулись матчі 20 туру Чемпіонату України з баскетболу

06.02.2018, 15:34

В його рамках БК Запоріжжя зустрівся з лідером національних перегонів — Дніпром. У першому колі змагань підопічні Валерія Плеханова створили сенсацію, здолавши фаворита першості, будучи одними з аутсайдерів. Пам’ятаючи це, вболівальники Дніпра не пошкодували часу, та у великій кількості приїхали до Запоріжжя підтримати свій клуб.
Результативні атаки гостей розпочались з перших хвилин поєдинку. Зокрема влучністю відзначились Микола Вільховецький, Олександр Мішула та Дмитро Глєбов. У середині першої чверті головний тренер БК Запоріжжя взяв тайм-аут, який на жаль не приніс результатів. Одразу після паузи капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко довів перевагу своєї команди до 10 пунктів (13:3).

У другій десятихвилинці господарям вдалося скоротити відставання до 7 очок, втім ненадовго. Хвилинної перерви, яку взяв керманич Дніпра вистачило, аби його підопічні заграли у притаманній їм манері та довели свою перевагу до 14 пунктів. Третя та початок останньої чверті пройшли в рівній боротьбі. Та наздогнати лідера першості команді Валерія Плеханова не судилося. Цьому частково посприяв вихованець Запорізького клубу — Павло Ревзін.
Валерій Плеханов — головний тренер БК “Запоріжжя — ZOG”, каже, за виключенням Анісімова та Ясиненко , які намагались нав’язати Дніпру силову боротьбу, інші гравці намагались ії уникати.
У підсумку 64 : 90 — господарі програють. Таким чином, наш колектив продовжує перебувати на останньому місці в турнірній таблиці. А от Дніпро вчергове закріпив лідируючу позицію в національній першості. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть вдома з МБК Миколаєвим.