+3°

+3°

Відбулись матчі 21 туру в Чемпіонаті України з гандболу

19.02.2018, 16:31

Чергове Запорізьке дербі між командами ZTR та ЗНТУ-ЗАБ супроводжувалось нестримними емоціями. Жага обох колективів не втрачати місце в трійці лідерів першості ознаменувалась двома дискваліфікаціями.

Навіть попри те, що за сім хвилин матчу ЗНТУ-ЗАБ пропустив шість голів, відповівши тільки одним, ці студенти варті поваги. На один із найскладніших матчів національної першості підопічним
Ростислава Ланевича довелось виходити, не оговтавшись після поразки в Кубку Виклику. Втомлені та виснажені після дороги з Люксембургу, молоді гандболісти хоч і не змогли нав’язати ЗТРу рівну боротьбу, але виклались на повну. Після сьомої хвилини їх гра стала більш сконцентрованою. Господарям вдалось закинути 10 мячів. Але на користь гостей грала перевага, яку вони забезпечили собі на старті поєдинку. 11:19 – результат першого тайму.

Незважаючи на те, що відрив у рахунку ЗТРівці тримали досить впевнено, у психологічному плані перемога їм далася непросто. Двох підопічних Віталія Ната було дискваліфіковано. Романа Северина за три вилучення. Максима Карамишева за відмахування рукою від Антона Петращака, та, як наслідок, потрапляння опонентові в обличчя. Судді розцінили це, як неспортивну поведінку. Керманич віце-чемпіонів України обурювався політикою рефері, за що отримав жовту картку. Близько 5 хвилин знадобилось, аби емоції вщухли. Надалі команди спокійно дограли залишок часу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу ЗТР – 37:25.

Після цієї перемоги ЗТР продовжує лідирувати в турнірній таблиці. В нього 34 очки. Мотор другий з 30 очками та 5 іграми в запасі. Щодо ЗНТУ-ЗАБ – на цю мить від йде четвертим, випустивши вперед Донбас. Наступний матч підопічні Ростислава Ланевича зіграють 20 лютого проти Мотора. Матч стартує о 17 00. Того ж числа ЗТР проведе виїзну гру зі СКА Мінськ у Балтійській Лізі. Вона розпочнеться о 19 00.